עורך דין בנתניה
תביעות ענק

נזיקין

צודק מי שאומר, שמקרה נזיקין, צריך וכדאי לפנות רק אל עורך דין שהוא מומחה בדיני נזיקין. הסיבות לכך הן מגוונות, אבל ניתן לומר באופן כללי, זה בעיקר על מנת שלא לגרום לנפגע בנזיקין, לנזק משני, בנוסף על הפגיעה ממנה הוא סובל.

ניתן להקל רבות על נפגעים בנזיקין. המערכת הכלכלית לא אוהבת את נפגעי הנזיקין והקושי אתו מתמודדים הנפגעים הוא מלחמה של ממש. לעיתים מדובר בהתמודדות מול גופי ענק בעלי תקציבי עתק, שגורמת  לנפגעים רבים לאבד את זכויותיהם ואפילו לותר מראש, מפאת החשש וחוסר הוודאות.

התפקיד שלנו הוא להקל על הנפגעים ולהסיר מהם את עול ההתמודדות הזה, בכדי שיוכלו להתפנות לדבר החשוב באמת, הוא ההחלמה והשיקום הרפואי  והכלכלי.

אצלנו הטיפול בנזיקין על פי רוב אינו מצריך משאבים כלכליים מרובים ורוב המקרים בנזיקין אצלנו, מטופלים ממילא בשכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד.

אנחנו מלווים את הנפגעים שלנו החל מרגע האירוע, בייעוץ מידי בסמוך ככל הניתן לאירוע הנזיקין עצמו, דרך הדרישה לפיצוי ועד לתביעות וערעורים בכל הערכאות. משרדנו גרף הצלחות רבות במשך השנים, בתביעות נזיקין נגד משרד הביטחון, ביטוח לאומי, חברות ביטוח, רשויות מקומיות ועוד.

המשרד שלנו מנוסה בכל סוגי התאונות. טיפלנו בתיקי מפגעים עירוניים, תאונות עבודה, תאונות נפילה, תאונות דרכים ועוד. גם בתביעות לשון הרע הצלחנו יפה, בכמה ערכאות. השיטה שלנו מבוססת על יסודיות ועקביות, דיוק ונחישות.

עם השנים הפך המשרד למומחה גם לענייני הביטוח הלאומי ובעיקר למומחה בתאונות עבודה. ההצלחות שלנו בתיקי תאונות עבודה ותביעות נלוות נגד מעסיקים שהתרשלו, היו מטאוריות והפכו את משרדנו עם השנים, למוביל ומומלץ בפי לקוחותינו, בתחום של תאונות עבודה.

אבל לא פחות חשוב וכדאי לזכור, שלא כל תאונה היא בהכרח מקרה נזיקין. בהרבה מקרים הנפגע אומנם כאוב ומתוסכל, אבל לא מגיע לו פיצוי כספי בגין התאונה. הסיבה לכך על פי רוב, היא שבבית המשפט האמת המשפטית מנצחת. לא האמת העובדתית. זה מה שהצלחת להוכיח ולפעמים, יש מקרים, שפשוט לא ניתן להוכיח.

לכן על מנת שלא להעביר את הנפגעים הסובלים ממילא, דרך מסדרון הייסורים של בתי המשפט, אנחנו מעריכים את סיכויי התביעה להצליח כבר בשלב הראשוני, על פי רוב בבדיקה ללא עלות ומקבלים את ההחלטה. האם מדובר במקרה נזיקין, אם לאו.

כמו שאמרנו, חשוב לפנות אל עורך דין מנוסה ובעל ידע ייחודי לתחום הנזיקין.