עורך דין בנתניה
עורך דין נדלן

עורך דין נדל"ן

שוק הנדל"ן במדינת ישראל כיום, משגשג כמו של שגשג מעולם. מחירי הדירות בפרט ומחירי הנדל"ן בכלל, זינקו בעשור האחרון בהיקף אדיר.
משרדנו הוקם לפני כעשר שנים, בדיוק אל תוך התפתחות שוק הנדל"ן המטאורית הזו.

משרדנו למד את שוק הנדל"ן, את ההתפתחויות שלו ואת הדרכים לביצוע עסקאות נדל"ן ביעילות ובביטחון וזאת בשל השגשוג בעסקאות נדל"ן, שהעניק למשרדנו ניסיון עצום בתחום. 

יחד עם זאת, לשגשוג הזה בתחום הנדל"ן, ישנם כמו בכל סיפור הצלחה, גם כמה צדדים אפלים. ישנם יזמים ויזמים לכאורה, אשר מנצלים את הביקוש לדירות וקרקעות וכן, מנצלים את התמימות וחוסר הבקיאות של הציבור בענייני נדל"ן ומוכרים חלומות נדל"ן במצג של קרקעות עתידיות. כבר עכשיו נדגיש, הרבה מהקרקעות הללו הופכות באמת סופו של יום לדירת החלומות, אך יש לא מעט עסקאות כאלו, אשר יישארו בגדר חלום ומשקיעים רבים מאבדים ועוד יאבדו את ההשקעות שלהם. 

היינו עדים למספר עסקאות כאלו, שרק אלמלא הבדיקה היסודית של משרדנו, היו לקוחותינו עלולים ליפול ברשת כמו שנפלו אזרחים אחרים בשנים האחרונות כפי שמתפרסם לעיתים לאחרונה, באמצעי התקשורת.

במציאות זו, פיתחנו מומחיות רבה בבדיקת הכדאיות של עסקאות הנדל"ן כך שהניסיון הרב שצברנו בתחום, שווה ללקוחותינו לפעמים המון המון כסף. המשרד שלנו מומחה בבדיקת הנכסים לפני הרכישה, בעריכה של הסכמי המכר בליווי וייצוג לקוחותינו מול הצד האחר, עד לרישום מלא של הבעלות בטאבו. 

גם בעסקאות נדל"ן כמו בכל תחום משפטי אחר, כדאי לפנות רק למשרד עורכי דין עם ידע וניסיון ייחודיים בתחום.