עורך דין בנתניה
תביעות משרד הביטחון

תביעות נכות מאגף השיקום במשרד הביטחון

למשרד שלנו ישנו תחום התמחות מקצועי ייחודי, של טיפול בחיילים ואנשי כוחות הביטחון, שחלו או נפצעו במהלך ובעקבות שירותם הצבאי - ביטחוני.  

המשרד שלנו הוא בבעלותו של עורך דין אורגד, נכה צה"ל בעצמו משנת 1998, כך שהמאבק מול אגף השיקום זורם בעצמות המשרד כבר כמה עשורים. 

נושא ההכרה בנכי צה"ל והמלחמה מול אגף השיקום במשרד הביטחון, חרוט על דגלו של המשרד עוד משחר פעילותו והתחום של נכי צה"ל בפרט, מהווה תחום עיסוק ייחודי של המשרד. 

המשרד שלנו מומחה בהוצאה של כל מה שניתן להוציא מאגף השיקום במשרד הביטחון. אנחנו מאמינים, שגודל הקושי שמערים עלינו האגף, הוא ציווי עלינו משמיים, להילחם בו ולנצח אותו ניצחון צודק.

המשרד שלנו משקיע שעות וימים, במלחמה על מעמדם של נכי צה"ל, החל משלב ההכרה בנכות, דרך הוועדות הרפואיות ועד לתלוש התגמולים. המשרד מלווה את נכי צה"ל במאבק להכרה או להחמרה ומעמיד לרשותם מענה זמין במיוחד, לכל שאלה ולכל פתרון כמעט בכל שעות היום. 

אנו מאמינים, שליבה הפועם של החברה שלנו הוא בטובי בנינו ובנותינו המשתחררים משירותם הצבאי וכי הדרך בה אנו מטפלים בהם, מראה לנו מי אנחנו באמת ולאן אנחנו הולכים. לכן, אנחנו משתדלים בהשתדלות יתרה, לתת מעצמנו את כוחנו ונפשנו, למען השיקום של חיילים משוחררים.