עורך דין בנתניה
עורך דין פלילי

מחיקת רישום פלילי

משרדנו הוקם תחת החזון של לסייע לאנשים שצריכים עזרה. במסגרת ערכים אידיאולוגיים אלו, מצא עצמו המשרד מטפל בהרבה לקוחות שהסתבכו דווקא עם החוק ונפתחו נגדם תיקים פליליים. בהרבה מקרים המדובר היה באנשים נורמטיביים, שאינם שייכים למעגל העברייני, אשר כפשוטו – הסתבכו עם החוק.

המון מקרים של תיקים פליליים נסגרו על ידי משרדנו וקצרנו הצלחות רבות במחיקה של עבר פלילי ובעיקר, בשינוי עילת הסגירה של תיקים פליליים.

נסביר קצת, כי משטרת ישראל לא אוהבת לסגור תיקים בחוסר אשמה. הדבר מעמיד אותם במשבצת של אלו שלא ביצעו את עבודתם וכמעט סיבכו אדם חף מפשע בהליך פלילי, מבלי שום סיבה. משטרת ישראל לא אוהבת להודות בטעויות שהיא עושה וכאן בדיוק המשרד שלנו נכנס לתמונה.

משרדנו פיתח שיטת מיומנות, המבוססת על תקשורת בין אישית ומערכתית, עם גורמים במשטרה ובפרקליטות. במסגרת שיטת העבודה של המשרד, אנו חושפים בפני המשטרה והפרקליטות את הטעויות שלהם ומאלצים אותם, לשנות את עילת הסגירה של התיקים הפליליים שבטיפולנו.

המשרד שלנו מבוקש ומומלץ בקרב לקוחותינו, בכל הנוגע לסגירת תיקים פליליים ואנו רואים עצמו כראש חץ ומשרד מוביל בתחום זה.

במהלך השנים, טיפלנו בהרבה תיקים פליליים שנראו על פניהם אבודים, אולם במלחמה ללא מורא, הצלחנו לשחרר את לקוחותינו מאימת הדין הפלילי והוצאנו אותם ממש לחיים חדשים.

יש לזכור, סגירה של תיקים פליליים, עדיף למסור לטיפולו של עורך דין מומחה בסגירה של תיקים פליליים ושינוי עילת סגירה שלהם.