עורך דין בנתניה
עורך דין פלילי

תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי מעניק תשלום לאזרחי מדינת ישראל שחלו או נפצעו, במסגרת מסלולים של תביעות כגון תביעה לנכות כללית, לתאונות עבודה, לנפגעי פעולות איבה ולמחלות מקצוע. 

אלא שלצערנו הרב, המוסד לביטוח לאומי אינו ממהר לשלם ובמקרים רבים מנסה וגם מצליח, להתחמק מתשלום, תוך קיפוח זכויותיהם של התובעים. הדרכים של המוסד לביטוח לאומי להתנער מחובת התשלום מגוונות ובמקרים רבים מגיעים תובעים למצב בו עליהם לערער על החלטות המוסד לביטוח לאומי אל בית הדין לעבודה, במסגרת הליך שיפוטי על פי סדרי הדין ועל כל המשתמע מכך. 

הכוח חוזר אל התובע והסיכויים שלו להצליח בתביעה ולקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי חוק עולים באופן מהותי, כשמגישים את התביעה באמצעות עורך דין מנוסה, המתמחה בדיני המוסד לביטוח לאומי. אנחנו יודעים לאבחן ולצפות מראש את מהלכי הסיכול של המוסד לביטוח לאומי במטרתו להכשיל את התביעה ובאמצעות הגשה נכונה וייצוג מקצועי, משיגים ללקוחותינו את זכויותיהם, את דרגות הנכות המזכות ואת התשלומים המגיעים להם על פי חוק. 

בפניה לקבלת ייעוץ, תקבע עבורך פגישת ייעוץ חינמית, במסגרתה נבחן היטב את סיכויי ההצלחה של התיק שלך. משם והלאה, נאסוף את המסמכים, נגיש את התביעות, נעבור את הוועדות ונקבל את מה שמגיע לך. 

אחרי הכול, עדיך ללכת על בטוח, מיוצג על ידי עורך דין מומחה לתביעות נגד ביטוח לאומי, מאשר להתחרט על כך, בעת קבלת ההודעה על דחיית התביעה, או על הפחתה של זכויותיך. 

העבודה שלנו, היא להגן עליך מפני קיפוח זכויותיך, בתביעה שלך נגד המוסד לביטוח לאומי ולהשיג עבורך את התשלום המגיע לך על פי חוק.