עורך דין בנתניה
עורל דין תאונות דרכים

תאונות דרכים

כבישי המדינה סובלים מעודף כלי רכב בקנה מידה בינלאומי והדבר מטבעו גורם להרבה תאונות דרכים.

תאונות דרכים הם תופעה נפוצה ביותר. כמעט כל אחד מאיתנו היה מעורב לפחות פעם אחת בחייו הבוגרים בתאונת דרכים. יחד עם זאת, בשונה ממקרה נזיקין אחר, הפיצוי לנפגע בתאונות דרכים, הוא חובה על פי חוק. הסיבה העיקרית לכך היא, שתאונות דרכים נחשבות לאירוע נזיקי בו למשתמש ברכב, ישנה אחריות מוחלטת לתאונה וחברת הביטוח על כן, חייבת לשלם ללקוח פיצויים. ההסדר המשפטי המיוחד הזה מקורו בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, שבעצם מחייב מתן פיצויי לנפגעי תאונות דרכים.

הליך קבלת הפיצוי על פניו פשוט, מגישים תביעה לחברת הביטוח בדרישה לפיצויים וחברת הביטוח משלמת. ברוב המקרים זה באמת מה שקורה, הפיצוי המלא מגיע תוך מספר שבועות עד כשנה, תלוי בגובה הנזק. אולם ישנם גם מקרים בהם חברת הביטוח מנסה להתנער מאחריות ומסרבת לשלם פיצויים. בהרבה מקרים כאלו, אנחנו מגישים תביעה אל בית המשפט נגד חברת הביטוח על מנת שהלקוח שלנו, יקבל את הפיצויים.

המשרד שלנו מומחה בתאונות דרכים מכל הסוגים וההצלחות שלנו בתחום גורפות. מזה עשר שנים, אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו שנפגעו התאונות דרכים, החל מרגע התאונה ועד לקבלת כספי הפיצויים בסבלנות ויחס אישי.

משרד עו"ד אברהם בועז אורגד ושות', עוסק גם בתביעות ביטוח תלמידים. אנחנו מעריכים ללקוחותינו את סיכויי ההצלחה של המקרה ומשיגים את הפיצויים בדרך כלל מחברת הביטוח. אנחנו מעריכים את מידת הפגיעה שנגרמה לילד/ה, מגישים את התביעה וחברת הביטוח משלמת ללקוחותינו את הפיצוי.

המשרד שלנו מומחה בתביעות ביטוח תלמידים נגד חברות ביטוח, נגד רשויות שהתרשלו ובהטלת אחריות על גופים אלו, גם בתאונות שאירעו מחוץ למסגרת הלימודים.

אנחנו שמים גדש על דיוק ואיסוף נכון של חומר הראיות ונקיטה של דרך פעולה נכונה, על מנת להגיע לקיצור משך ההליך ופיצוי הלקוח שלנו, בפרק זמן קצר ככל שניתן.